Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

Перший Загальнонаціональний антикорупційний форум України

03/12/2012
30 листопада 2012 року представники Центру взяли участь у першому Загальнонаціональному антикорупційному форумі України,  який пройшов під егідою Антикорупційного комітету України.
У роботі форуму взяли участь 343 особи – представники правоохоронних органів, суду,  органів державної влади та місцевого самоврядування, міжнародних та громадських організацій антикорупційного спрямування. 


Представники Центру взяли активну участь в обговоренні запропонованих пропозицій. Зокрема, Головою Правління С.О.Зеленко та членом Правління В.А.Пентєговим проведені бесіди з Головою партії “Захисників Вітчизни”  Ю.А.Кармазіним, т.в.о. Голови Комітету по боротьбі з корупцією та захисту прав людини В.М.Барабашом, членом Колегії Антикорупційного комітету України В.Б.Нагірняком, Головою ГО “Антикорупційний центр півдня”        В.М.Букачем, у ході яких підтримано ініціативу створення Асоціації, а також запропоновано розмістити проекти документів на сайті ініціаторів форуму для їх вивчення та подальшого обговорення.

 

У ході роботи Форуму членами правління Центру встановлено контакти та досягнуто домовленостей про взаємодію з низкою громадських організацій антикорупційного спрямування та представниками  ЗМІ.

Правління ГО "Антикорупційна ініціатива"