Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

- А де дорога? - Так ось же вона, Ви що не бачите? Правда, щоб її було видно ще краще, нам потрібно більше грошей ... всього 1,5 млрд.грн.

13/09/2019


В'їжджаючи до Миколаївської області Вас зустрічають півметрові ями, величезні напливи асфальту, зарості придорожньої трави і бруд на всю ширину дороги. Все це активісти "Антикорупційної ініціативи" бачили власними очима і от що можемо сказати - звичайно ж скрізь встигнути неможливо, але це вже не просто перебір, а відвертий саботаж.

Ми вважаємо, що стан цих доріг є катастрофічним та загрожує життю і здоров'ю людей!
У липні Миколаївську область відвідав Президент, який, серед іншого, цікавився якістю автодоріг підконтрольних Службі автомобільних доріг в Миколаївській області. На прямі запитання виконуючий обов'язки начальника цієї Служби Андрій Максименко повідомив, що грошей не вистачає (ніби до цього гроші йшли за призначенням) і йому потрібно ще хоча б 1,5 мільярда гривень. Не кисло, чи не так?
Доречі, про зловживання при проведенні тендерів на ремонт доріг у Миколаївській області не занає мабуть тільки ледачий.
Так от...вчора, 12 вересня, правоохоронцями було повідомлено Макисменку про підозру в отриманні у поєднанні з вимаганням 300 000 гривень та 90 000 доларів.
В серпні 2019 року Максименко висунув вимогу і отримав 300 000 гривень за сприяння в перерахуванні приватній компанії майже 4,62 млн. грн., як оплати за фактично виконаний ремонт дороги Н-11 Дніпро-Миколаїв.
А кілька днів тому він повторно висунув вимогу з одержання частини коштів, сплачених підконтрольною йому державною установою приватному підприємству, цього разу у сумі 90 000 доларів. Під час отримання хабаря його було затримано "на гарячому".