Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

“Антикорупційна система: навіщо вона нам?”

13/02/2019

Представники ГО «Антикорупційна ініціатива» взяли участь у інтерактивній зустрічі “Антикорупційна система: навіщо вона нам?” за участі представників антикорупційних органів та представників громадськості. Зустріч відбулась у м. Києві 12 лютого 2019 р.


Організаторами заходу стали Transparency International Україна та Рада громадського контролю НАБУ.
Організатори залучили до дискусійного обговорення працівників Національного антикорупційного бюро (НАБУ), прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), представників Агентства з розшуку та повернення активів (АРМА).


У ході зустрічі булі розглянуті актуальні питання роботи НАЗК, перезавантаження та зміна механізму формування судових органів, посилення та ефективність повноважень НАБУ.
Учасники обговорень зазначили, що «антикорупційна еко-система навіть під шаленим тиском працює доволі результативно» та висловили сподівання, що антикорупційні органи взаємодіятимуть між собою і робитимуть це злагоджено і професійно, а відтак ефективно та з реальними результатами, що посприяє в майбутньому Україні зайняти достойне місце в рейтингах з подолання корупції.
Присутні учасники заходу мали нагоду задати наболілі питання та поспілкуватись з запрошеними детективами, прокурорами та антикорупційними держслужбовцями, дізнатися про специфіку розслідування резонансних кримінальних справ та управління корупційними активами. 


(Фото: TI Україна, ГО "Антикорупційна ініціатива").