Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

Де наші дороги?

15/07/2019

Вчора ввечері (14.07) у Києві стартував капітальний ремонт дорожнього покриття на проспекті Бандери…наразі рух обмежено, великі “тягнучки”, але на перший погляд робота нібито йде. 

А поки тут все добре (це ще поживемо-побачимо), ми згадаємо цікавий випадок, яким відзначилися службові особи селищ Хотянівка, Новосілки та Нові Петрівці, що у Вишгородському районі Київської області. Сталося так, що упродовж 2017-2018 років вони підписали акти приймання виконаних будівельних робіт з директором підрядної організації, що займається ремонтними роботами асфальтних доріг та перерахували на рахунки товариства понад 20 000 000 грн. В подальшому правоохоронцями було виявлено, що зазначені роботи проведено неповно та неякісно, а їх обсяг не відповідає відомостям, зазначеним у документах (різниця становить понад 2 400 000 грн.). Досудове розслідування з цього приводу триває та перевіряється причетність до вчинення злочину інших осіб.

Наразі більшість магістральних автошляхів в Україні перебувають в аварійному стані, шо вже казати про дороги локального значення. Але навіть в такій ситуації посадовці примудряються красти бюджетні кошти, призначені для ремонту цих самих доріг.