Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

ХЛІБНЕ МІСЦЕ!

15/11/2018


Історія з хабарництвом у ДАК «Хліб України» тягнеться вже не перший рік. Керівники цієї установи стають фігурантами кримінальних справ майже одразу, як їх призначають на посади. Та й діють вони за однаковою схемою, вимагаючи кошти з орендарів нерухомого майна ДАК, погрожуючи розірванням договорів оренди.
"Антикорупційна ініціатива" нагадує, що у вересні 2017 року на хабарі у 7 000 доларів було викрито голову правління ДАК Скородинського Мирона Миколайовича.
А вже у травні 2018 року - затримано групу осіб з числа високопосадовців підприємства (в.о. голови правління - Поляков Андрій Володимирович) та їх пособників, які вимагали від комерсанта щомісячну винагороду у розмірі 100 000 гривень.
Примітним є те, що весь цей час корупціонери почували себе дуже добре (Полякова навіть не відсторонили від посади).
І от нарешті стало відомо, що прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно зазначених осіб. На лаві підсудних опинились виконуючий обов’язки голови правління ДАК «Хліб України», директор ДП ДАК «Хліб України» «Чернівецький комбінат хлібопродуктів», заступник міського голови м. Чернівці та юрист ДАК «Хліб України». 
Тож продовжуємо стежити за розвитком подій та сподіватись на позитивний для громадськості результат. 
Цікаво, хто спечеться наступний...?