Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

Хто може протистояти корупції в Україні?

07/10/2018


Відповідь на це питання дуже проста – усі без виключення повинні зробити свій посильний внесок. Кожен державний службовець, починаючи від президента і до найменшого клерка, кожен житель України та кожне діюче на її території підприємство мусять сприяти зменшенню рівня корупції - інакше нічого не зміниться. 
Але, разом з тим, важливо розуміти - світ неможливо змінити за один день. Боротьба з корупцією триває вже дуже давно і досі залишається для українців пріоритетним завданням. Ми повинні не тільки відмовитись від побутової корупції, а й вимагати від політичних лідерів, щоб ті контролювали корупцію у вищих щаблях влади, а також створили нарешті незалежну правоохоронну систему.
Не треба йти на поводу у тих “диванних псевдоаналітиків”, які просто махають рукою та повторюють, що нічого не зміниться. Для створення позитивної динаміки у зниженні корупції кожен поступовий прояв змін потрібно сприймати як невеличку перемогу у тривалій та важкій боротьбі, бо інакше замість позитивного налаштування переважатимуть зневіра та бездіяльність.

Закликаємо кожного з вас долучитися до боротьби, щоб разом ми змогли створити прозорий та дієвий державний механізм, де закон і державні службовці служать народу.
Повідомляйте про корупцію та діліться інформацією зі своїми знайомими. 
Потрібно щоб якомога більше людей дізнавались про реальний стан справ в Україні.