Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

Корупція у ДФС та “фейкові” звернення!

16/07/2019

Цього тижня правоохоронцями було викрито у систематичному хабарництві посадовців Вінницької митниці ДФС, які вимагали неправомірну вигоду за безперешкодне розмитнення товарів (задокументовано корупційну схему розмитнення транспортних засобів). Виявилось, що до цих оборудок також був причетний начальник одного з митних постів та інші митники, а за кожну виставлену митну декларацію вони збирали “данину” у розмірі 500 гривень.


15 липня усіх фігурантів було затримано і це мабуть добре, але є одне “АЛЕ”…

Днями ми отримали лист із Територіального управління ДБР (яке розташоване у м. Хмельницькому), з якого вбачається, що минулого місяця до вищевказаного правоохоронного органу надійшло звернення нібито за підписом Голови ГО “Антикорупційна ініціатива” Олександр Самойленко, щодо можливих неправомірних дій посадових осіб ДФС у Вінницькій області та прокуратури Вінницької області. Цікавим є той факт, що про існування цього звернення нам стало відомо лише із листа Державне бюро розслідувань, бо відповідних інформувань від викривачів на нашу адресу не надходило!!! Звернень з цього приводу ми не готували!!! Ну й само собою, про результати кримінального провадження ми дізнались лише із ЗМІ!!!


Якщо все так, як зазначається у ЗМІ та є відповідна доказова база – то й добре. Як ніяк корупціонерів у нас поменшає. Але, водночас, хочемо повідомити, що використання третіми особами імені ГО «ВЦПКСПО «Антикорупційна ініціатива» ми фіксуємо вже не вперше. Тому звертаємось до осіб, які мають активну життєву позицію та просимо Вас по виявленим фактам корупції звертатися безпосередньо до нас для спільної боротьби з цим суспільно-небезпечним явищем, а не вдаватись до фальсифікованих звернень.