Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

Корупція в Україні більше, ніж війна, відлякує закордонні інвестиції – Bloomberg

22/02/2017

"Інвестори бачать три основні проблеми в Україні: корупція, корупція і корупція".

Майже трирічний конфлікт на сході України притлумлює зусилля, спрямовані на реформування колишньої радянської економіки. Але у питанні інвестицій це не найбільша проблема, пише Bloomberg.

"Інвестори бачать три основні проблеми в Україні: корупція, корупція і корупція", - сказав Даніель Білак, головний інвестиційний радник прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Картинки по запросу Даніель Білак інвестиційний радник

У той час як Україна отримала схвальні відгуки за , прогрес у боротьбі з корупцією не виправдав очікування, що у результаті призвело до відстрочки платежів фінансової допомоги в розмірі $17,5 млрд.

Країна отримала піднялася всього лише на місця у щорічному рейтингу Transparency International, досягнувши 131 позиції поряд з Росією. При цьому сусідня Польща посіла 29-е, зазначає видання.

"У той час, як з 2014 року бої проросійських бойовиків у східних регіонах країни завдали негативних наслідків металургійній та гірничодобувній промисловості, так сектори, як технології та сільське господарство показали позитивні показники, сказав Білак. - Саме ці сфери можуть стати основою інвестиційних цілей країни".

"Стратегія України повинна зосередити увагу на своїх головних перевагах: мізки і зерно," - сказав Біляк.

За матеріалами Тиждень.ua