Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

КОРУПЦІЯ, ЯК АТРИБУТ УКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ !

02/08/2018


Вас ніколи не відвідувала думка, що першочерговим завданням діючих посадовців є пограбування країни? Якщо відкинути оті пусті та дешеві балачки, які ллються з вуст “слуг народу”, то тільки сліпий не побачить, що боротьба влади з корупцією – це лише міраж. 
З владної трибуни лунають обіцянки щодо впровадження реформ, завдяки яким громадяни будуть забезпечені належною охороною здоров'я, доступною освітою, європейськими пенсіями та заробітними платам. Тактика цілком очевидна – “кинемо в маси кістку”, а там ще рік можна протриматися. А тим часом корупція проникає в суспільні відносини все глибше і глибше.
Зверніть увагу, що пік боротьби з хабарництвом в Україні припадає на 2014 рік (одразу після Революції гідності). За цей час було створено низку державних органів по боротьбі з корупцією, ЗМІ масово повідомляли про резонансні справи, викриваючи посадовців та схеми їх роботи, але жодного топ-корупціонера так і не було засуджено (Роман Насіров, Олександр Онищенко, Микола Мартиненко, Костянтин Кулик, Володимир Сивак, Валерій Томіленко, Лідія Гаврилова, Генадій Труханов, Бореслав Розенблат та ще багато інших).
Чому практика боротьби з корупцією в Україні відрізняється від європейської? Чому наші посадовці не подають у відставку через обґрунтовані звинувачення у корупції, як це зробив президент ПАР - Жейкоб Зума? Чому їх не саджають на кілька десятків років, як колишнього президента Республіки Корея - Пак Кин Хе? Відповідь проста – до влади в Україні прийшли не політики, а бізнесмени, які ще з 90-х продовжують “деребан”.
Виходить, що влада не розуміє суть боротьби з корупцією, а тому нам потрібно їм “допомогти”