Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

КРУГЛИЙ СТІЛ

22/10/2018


10 жовтня представники “Антикорупційної ініціативи” взяли участь у круглому столі на тему “ Служба безпеки України : Шляхи імплементації положень Закону України “Про національну безпеку”, що відбувся за підтримки Женевського центру демократичного контролю над збройними силами у приміщенні Національній академії СБУ.
На форумі також були присутні громадські діячі та науковці, провідні вітчизняні й іноземні експерти з питань функціонування національних спецслужб та реформування сектору безпеки.
Обговорювались питання, що стосуються змісту, системи та шляхів реалізації демократичного цивільного контролю за діяльністю Служби безпеки, повноважень СБУ в контексті реалізації положень закону "Про національну безпеку", співвідношення світового досвіду та національних традицій при формуванні кадрового складу спецслужб та проблеми їх демілітаризації.
Представники ЄС та НАТО, що були присутні на круглому столі, наголосили, що результати реформування СБУ мають винятково важливе значення для подальших зрушень у секторі безпеки в цілому та висловили готовність й надалі надавати підтримку нашій державі на шляху запровадження реформ.
Практика подібних публічних обговорень питань реформування СБУ, безперечно, є позитивною. Сподіваємось, що вона триватиме й надалі.