Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

МАФИ - УЛЮБЛЕНА ЗАБАВА УКРАЇНСЬКИХ КОРУПЦІОНЕРІВ !!!

27/09/2018

Тимчасові споруди (раніше – МАФи) в Україні перетворились у самостійну сферу економіки, а точніше в ТІНЬОВУ. Зараз назвати їхню точну кількість ніхто не зможе, бо це кримінальний бізнес і його реальні обороти приховані від держави.

Бюджет отримує від кіосків копійки (частіше за все не отримує нічого), а хабарники, що засіли у контролюючих органах, демонстративно ігнорують закон за щомісячні пухкі конверти. 
Навіть якщо бізнес чесний і місце для тимчасової споруди обрано вірно - спокійно жити власнику МАФа все одно не дадуть. Численні міські чиновники та перевіряючі служби будуть постійно вимагати хабарі. Є бажання працювати – давай гроші, нема грошей – знайдуть когось іншого, а МАФ заберуть чи знесуть.
Таке відверте нахабство пояснюється тим, що українських хабарників не лякають затримання та строки. Врешті-решт справу можна “затягнути”, а коли всі заспокоються, то й взагалі відмазатись від покарання. 
От наприклад, ще у вересні 2016 року правоохоронцями було затримано двох посадовців Марганецької міської ради Дніпропетровської області: заступника міського голови - Дуплій Лесю Михайлівну та завідуючого відділом землекористування та екології зазначеної ради – Соловйова Єгора Федоровича (інформація з відкритого реєстру – Стан розгляду справ). Корупціонери вимагали 46 000 грн. за вирішення питання щодо погодження розміщення тимчасових споруд – павільйонів на території Марганця. Не дивлячись на те, що затримані вони були на гарячому та усі необхідні докази були зібрані - справа розглядалась протягом аж 2 років. Мабуть вступилися впливові господарі, бо зловмисників навіть від посад не відсторонили (цитата з протоколу Марганецького міського суду – “за весь час жодних порушень не вчиняли, кримінальному провадженню не перешкоджали, належно виконували свої обов’язки”). От які гарнюні!!! То чом би їх не відпустити, якщо вони такі білі та пухнасті?
“Але й на старуху буває проруха”
ГО 'Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам'

ГО "Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам"
"АНТИКОРУПЦІЙНА ІНІЦІАТИВА"