Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

Народ досі б'є чолом, хоча пора вже бити ногами!

28/02/2019


Стаття 368-2 Кримінального кодексу України передбачає відповідальність посадовців за НЕЗАКОННЕ ЗБАГАЧЕННЯ, тобто можновладці обов’язково повинні доводити законність джерел з яких вони отримали свої мільйонні статки. Не зміг – стаття. Найтяжче передбачене покарання – позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Цього вівторка (26 лютого 2019 року) Конституційний суд України визнав вищевказану норму такою, що не відповідає Конституції України, а вже наступного дня на сайті КСУ було опубліковано відповідний текст цього скандального рішення (посилання - http://ccu.gov.ua/dokument/1-p2019). 
Тобто тепер УСІ відкриті кримінальні провадження за цією статтею підлягають закриттю. Серед підозрюваних - судді, прокурори, народні депутати, діючі керівники органів влади... 
Поновити розслідування щодо фігурантів (в разі повернення відповідної статті в кодекс) буде неможливим, тому придбане майно буде вважатися законним, незалежно від джерел його походження. 
Накрав – занеси в декларацію – живи собі спокійно.
Така собі індульгенція на вчинення корупційних правопорушень!!!