Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

Перевищення повноважень і знов Дніпропетровщина.

02/08/2019

Мабуть всі вже чули про скандал, що стався у Дніпропетровській області за участі місцевого керівника поліції Віталія Глуховері. Своєї кульмінації справа досягла лише тиждень тому, коли було порушено кримінальну справу по факту перевищення влади або службових повноважень, а самого генерала було звільнено з посади.
Нагадаємо – патрульні зупинили чорний Range Rover за порушення ПДР. Водій почав сперечатись та погрожувати поліцейським, а потім зробив “важливий” дзвінок. Кілька хвилин і незговірливих копів вже “ламають” співробітники спецпідрозділу КОРД (відео за посиланням - https://www.youtube.com/watch?v=EZ507rE-aYw).


Резонансне звільнення не може не радувати, але й тижня не минуло з моменту цієї шикарної звістки, як своє істинне обличчя продемонстрував черговий “перевертень”. І знов відзначилась Дніпропетровська область.
Так, правоохоронцями було викрито на перевищенні владних повноважень прокурора однієї з місцевих прокуратур області, який виступав процесуальним керівником у кримінальному проваджені щодо рейдерського захоплення та незаконної обробки 420 гектарів земель сільськогосподарського призначення, що знаходяться у власності одного із приватних акціонерних товариств регіону. Під час досудового слідства посадовець ініціював накладення арешту на вилучене майно – урожай технічних культур. Усупереч постанові суду про заборону розпоряджатись та використовувати вилучені посіви до прийняття остаточного рішення, чиновник особисто продав місцевому комерсанту врожай через товарну біржу, збагатившись на 882 000 гривень (доречи реальна ринкова вартість арештованого майна в 10 разів більша).