Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

П'ЯНИЦІ НА ДОРОГАХ

24/01/2019


Ніхто з горе-водіїв, що сідають за кермо напідпитку, не замислюється, що автомобіль є джерелом підвищеної небезпеки. Скільки через пияцтво трапляється ДТП із летальними наслідками майже нікого не хвилює. Подивились новини та одразу забули. Здебільшого від таких людей можна почути – “мене не бере” або “я не п’яний та контролюю ситуацію”.

Ні! Не контролюєш!
А от коли попався - намагається дати хабаря. І ні для кого не секрет, що правоохоронці часто йдуть на угоду із совістю та повертають водійські права потенційним вбивцям.
Як приклад – на даний час прокуратурою Кіровоградської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди посадовою особою державної установи МВС України (ч. 3 ст. 369-2 КК України). Встановлено, що хабарник вимагав від жителя обласного центру неправомірну вигоду в сумі 14 000 гривень за вирішення питання щодо непритягнення останнього до адміністративної відповідальності за керування автомобіля в стані алкогольного сп’яніння.
Як Ви вважаєте, хто буде винуватий у наступній аварії цього водія? Чи замислюються хабарники, що через них може загинути людина? 
На нашу думку, повернути алкоголіку права, це все одно що дати маніяку зброю - рано чи пізно когось вб’ють.