Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

"Як зробити місцеву владу прозорішою ?" - аналітичний звіт Transparency International

09/11/2017

08 листопада 2017р., Українське представництво Transparenсу International (TI) спільно з Інститутом Політичної Освіти, провели презентацію аналітичного звіту проекту Transparent Cities  "Як зробити місцеву владу прозорішою ?". Звіт розроблений в межах проекту "Розбудова прозорості в містах України", який здійснюється за підтримки Фонду демократії ООН.


У заході взяв участь Член Правління ГО "Антикорупційна ініціатива" Селютін С. О.

У звіті, що був презентований, містяться чіткі рекомендації для міських рад, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо підвищення підзвітності влади в українських містах. 

TI Україна разом з Інститутом Політичної Освіти також склали рейтинг прозорості 100 міст України. Ідею формування такого рейтингу було запозичено у Словаччині, де подібний рейтинг проводять вже 6 років поспіль. адже підвищення прозорості опосередковано впливає і на зменшення рівня корупції в країні.

За результатами презентації рейтингу стала активна робота із проблемами у регіонах.  Влада, активісти та громадяни отримали чіткі інструкції, що саме потрібно робити для підвищення прозорості у кожній з 13 сфер.

Експерти закликали представників влади використовувати конкретні рекомендації, зібрані у звіті, для подальшого підвищення прозорості в містах та зменшення рівня корупції.

Правління ГО "Антикорупційна ініціатива"