Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

Реформа міліції - заміна вивісок?

04/12/2015

Реформа української міліції, яка так красиво почалася, схоже, перетворюється на просту заміну вивісок. Створення патрульної поліції — це реальний результат. Та тільки-но справа дійшла до заміни слідчих та міліцейського керівництва, замість набору з нуля — сумнівна переатестація.

Наші миколаївські колеги про заплямованих у минулому правоохоронців, які й раніше добре жили, і тепер не бідують як повідомляє 24tv.ua

Так звану "громадську активістку" Маргариту Лукьянову, яка безпосередньо впливала на кадрові призначення в УМВС, "вхопили" на гарячому працівники відділу внутрішньої безпеки миколаївської поліції. Її звинувачують у спробі отримати 300 доларів хабара за допомогу дільничному у вирішенні його кадрового питання.

Затримана представляла громадську організацію "Народний люстраційний комітет" і мала вільний доступ до багатьох міліцейських кабінетів. Кажуть, Лукьянова не тільки вказувала міліціонерам, кого і куди призначати, а й навіть впливала на хід кримінальних проваджень.

Посередницький бізнес було поставлено на потік. Під час обшуку у псевдоактивістки знайшли 40 тисяч гривень і міліцейські талони на бензин.

У ЗМІ стверджують, що Лукьянова мала безпосередній вплив на начальника обласного УМВС Віталія Гончарова. Нині він тимчасово очолює миколаївську поліцію. Разом з Гончаровим Лукьянова проводила прийом громадян, брала участь у відборі нової поліції та навіть у переатестації працівників ДАІ, гучно започаткованій міністром Аваковим у Миколаєві.