Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

Роль інститутів громадянського суспільства в питанні подолання корупції є вирішальною - результати круглого столу, м. Львів

13/10/2017
12 жовтня 2017 р. за ініціативи ГО «Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам «Антикорупційна ініціатива» та за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, відбувся круглий стіл на тему: «Роль інститутів громадянського суспільства у протидії поширенню корупції в Україні». 


Метою зустрічі активістів стала популяризація важливості ролі інститутів громадянського суспільства в боротьбі з проявами корупції.

Донести громадькості важливість поглиблення взаємодії в заходах з запобігання корупції з органами місцевого самоврядування, державними органами та громадськими обєднаннями. 

Сформувати несприйняття корупції в суспільній свідомості, удосконалити механізм громадського моніторингу діяльності влади, щодо забезпечення виконання антикорупційного законодавства та програм.В круглому столі взяли участь представники правоохоронних органів, НАБУ, громадських організацій та обласної ради Львівщини.

Учасники круглого столу висловились з приводу актуальності та важливості  удосконалення діючого механізму залучення молодих спеціалістів до роботи в  профільних органах, що займаються боротьбою з корупцією, а також відповідності та якості фахової підготовки нових кадрів та подальшого громадського моніторингу ефективності їх роботи на місцях у новостворених структурах антикорупційного профілю. 

Головним підсумком таких заходів має стати забезпечення та удосконалення конструктивного діалогу державного сектору та громадського суспільства у запобіганні корупції, обмін позитивним досвідом у протидії корупції. 


Учасники заходу визначили, що жоден з існуючих антикорупційних заходів не буде успішним без підтримки з боку громадського суспільства та ведення просвітницької діяльності серед населення.


Правління ГО "Антикорупційна ініціатива"