Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

СЕМІНАР “КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ: ТРЕБА ЗНАТИ!” ЩО ЦЕ БУЛО???

31/07/2018

25 липня Голова “Антикорупційної ініціативи” Сергій Сокур відвідав семінар на тему «Конфлікт інтересів: треба знати!», що був організований НАЗК спільно з Програмою розвитку ООН.
Насамперед треба зауважити, що усі хто бажав взяти участь у цьому заході повинні були попередньо пройти безкоштовний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus (https://edx.prometheus.org.ua/…/course-v1:NAZK+COI101…/about).
Із впевненістю можемо сказати, що запропонований курс є тим проектом з якого дійсно можна черпати певні знання та навички. Він дає можливість зрозуміти окремі положення закону України «Про запобігання корупції» не виходячи з офісу та економлячи свій час. В цілому курс залишив по собі приємні враження, чого неможна сказати про вищезгаданий семінар.
Мало того, що цей захід цілком та повністю дублював розміщену на вищезгаданому ресурсі інформацію, так ще й левова доля часу пішла на конкурси та практичні завдання, які ніяким чином не пов’язані із антикорупційною діяльністю. Крім того, присутнім не було надано відповідей на ті реальні життєві ситуації з якими зіштовхується громадськість.
Єдиним позитивним моментом стало те, що семінар надав можливість однодумцям з усієї України зустрітися, обмінятися досвідом та корисними порадами (авжеж після закінчення офіційної частини). 
Безперечно, такі заходи потрібні і вони є корисними. Однак, крім надання офіційних тлумачень положень законодавства, НАЗК повинне прислуховуватись до думки громадськості і врахувати її під час своєї роботи.