Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

Шановні активісти та гості нашого сайту!

28/05/2019

Ми знов почали фіксувати факти використання третіми особами імені ГО «ВЦПКСПО «Антикорупційна ініціатива» для вирішення особистих питань.

Останній такий випадок пов'язаний із направленням «фейкових» звернень від нашої організації до правоохоронних органів та органів виконавчої влади щодо можливих протиправних дій окремих посадових осіб військових медичних закладів.
Під час співпраці із представниками МОУ нами було встановлено, що особи, причетні до написання цих звернень, не є членами нашої організації та не мають жодного відношення до її діяльності.
Крім того, будь-які офіційні документи, які направляються від імені ГО, оформлюються на бланках затвердженого зразка (номерні, виконані поліграфічним способом), за підписом Голови Правління, скріплюються печаткою організації та реєструються у журналі обліку вихідної кореспонденції.

Водночас Правління ГО звертається до осіб, які мають активну життєву позицію та просить Вас по виявленим фактам корупції звертатися безпосередньо до нас для спільної боротьби з цим суспільно-небезпечним явищем, а не вдаватись до фальсифікованих "звернень".