Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

Слідчого спіймали на хабарі!

23/01/2019

Ні для кого не є секретом, що на державній службі велика кількість поліцейських (так само, як і будь-яких інших чиновників) рано чи пізно починають шукати від своїх посад взаємовигоди і з часом звабливий шелест купюр в гаманцях українців заглушає в співробітниках голос розуму. 


Ще огиднішим, ніж сама корупція, є вигадки посадовців про боротьбу з корупцією в поліції, бо інформація про матеріальний достаток і моральну деградацію правоохоронців лізе з усіх щілин. 
Так, цього тижня правоохоронцями було викрито на хабарі слідчого одного з міських відділів Головного управління Нацполіції у Львівській області, який вимагав від місцевої жительки 12 000 доларів. За вказану суму він обіцяв перекваліфікувати дії жінки, яка незаконно зберігала наркотики, на менш тяжку статтю Кримінального кодексу. Гроші мали перерахувати на новостворений банківський картковий рахунок, до якого поліцейський після транзакції мав отримати доступ онлайн. Затримано хабарника було на робочому місці після надходження коштів на рахунок.