Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

Укладено Угоду про партнерство і співробітництво з Університетом державної фіскальної служби України

30/11/2017

28 листопада 2017 року між Громадською організацією “Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам “Антикорупційна ініціатива” (ГО) та Університет державної фіскальної служби України (УДФС) укладено Угоду про партнерство і співробітництво.

Метою партнерства є поєднання зусиль з формування у громадян негативного ставлення до корупції як суспільно-небезпечного явища.

Від Сторін Угоду підписали Голова Правління ГО Комірчий Павло Олексійович та ректор УДФС України Пашко Павло Володимирович.

Фото: ГО "Антикорупційна ініціатива"

Підписаною Угодою сторони визначили, що співпраця партнерів буде здійснюватися за наступними пріоритетними напрямами співробітництва за ключовими напрямками:

-Проведення інформаційно-просвітницької кампанії, що спрямована на підвищення правової обізнаності громадян України (студентів, курсантів, слухачів), покращення та розширення взаємодії сторін з навчальними закладами та науковими установами з питань запобігання та протидії корупції.

-Проведення роз'яснювальної роботи серед молоді в ході роботи наукових форумів.

-Проведення спільних заходів щодо інформування населення з питань запобігання та протидії корупції. Залучення молоді до участі в процесах прийняття владних рішень через опосередковане членство у громадських радах органів місцевого самоврядування та державних органів.

-Формування у суспільстві, зокрема серед молоді, нетерпимого, негативного ставлення до корупції як суспільно-небезпечного явища.

-Залучення суспільно активної молоді до проведення громадських та антикорупційних експертиз проектів нормативно-правових актів.

Для забезпечення реалізації Угоди Сторони погодились обмінюватися наявною в їхньому розпорядженні інформацією з усіх аспектів співробітництва, а також розповсюджувати інформацію про їх безпосередню участь у спільній діяльності, врахували можливості сторін, щодо ініціювання та сприяння в організації  проведення круглих столів, науково-практичних конференцій, інших заходів, пов'язаних з питаннями запобігання та протидії корупції. 


Фото: ГО "Антикорупційна ініціатива"

Підписанти  зазначили, що спільна діяльність Сторін не буде зводитись до дотримання лише наявних в Угоді умов, а буде постійно розвиватися та вдосконалюватися. 

Правління ГО "Антикорупційна ініціатива"