Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

ВБИВЧА ЕКОЛОГІЯ

02/03/2019

Навколишнє природнє середовище є найважливішим чинником, який впливає на здоров’я людини. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) майже чверть населення планети помирає через погані екологічні умови і стан речей з роками лише погіршується.


Однією з найбільших екологічних проблем в Україні є проблема утилізації і переробки різних відходів, адже речовини, які виділяються в результаті хімічних реакцій, здатні перетворити нашу країну на одну суцільну зону екологічного лиха. Мабуть саме такий розвиток подій цікавить тих, хто за родом своєї діяльності повинен запобігати погіршенню екології.
Так, минулого тижня правоохоронцями було викрито протиправний механізм, пов’язаний з вимаганням неправомірної вигоди в особливо великих розмірах, організований посадовцями Міністерства екології та природних ресурсів. Чиновники Мінприроди, за посередництвом службовців ДП «Центр охорони довкілля», організували систематичне отримання неправомірної вигоди за видачу ліцензій на право поводження з небезпечними відходами від комерційних структур, які не мають реальних виробничих потужностей для їх утилізації. Встановлено, що через протиправну видачу ліцензій на поводження з небезпеченими відходами об’єктів критичної інфраструктури, утилізація відходів здійснювалась у непередбачених для цього місцях або ВЗАГАЛІ не здійснювалась. 
Про те що некваліфіковане поводження з відходами підприємств нафто-газової, хімічної, металургійної галузей створює передумови до завдання значної шкоди навколишньому природному середовищу, життю і здоров’ю населення корупціонерів не хвилює. Адже їм потрібні тільки гроші!!! 
Після нас хоч потоп.