Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

Водії-п'яниці під прикриттям Нацполіції

10/05/2019

Хто зараз підрахує, скільки разів вже закручували гайки та підвищували відповідальність за водіння у стані алкогольного сп’яніння? Навіть статтю вже криміналізували (хоч відповідний закон і набуде чинності тільки з 1 січня 2020 року), а вони все продовжують пиячити за кермом і ніхто їм не указ. 


А що? Піймають – відмажусь як-небудь.
Що ще потрібно зробити та скільки людей повинно загинути під колесами таких горе-водіїв, щоб нарешті їх усіх без виключення почали притягати до відповідальності?
Ми вже кілька разів публікували подібну інформацію і от знов…
Правоохоронцями було викрито на отриманні хабара керівника структурного підрозділу одного з райвідділів ГУ Нацполіції в Одеській області. Встановлено, що майор поліції вимагала 16 000 гривен від мешканця одного з райцентрів Одещини за непритягнення його до адміністративної відповідальності та повернення вилученої автівки. Чоловік був затриманий нарядом поліції за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Для передачі грошей був залучений посередник ‒ колишній співробітник ОВС. Не дивлячись на всі вжиті запобіжні заходи посередника «взяли» на одній з вулиць обласного центру після отримання ним частини хабара, а згодом на робочому місці була затримана й сама хабарниця. 


В таких випадках угода із совістю та пріоритет особистої вигоди перед суспільним благом в решті-решт може коштувати комусь життя. Адже повернути алкоголіку права та транспорт, це все одно що дати маніяку зброю - рано чи пізно хтось постраждає.