Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

ЗАСІДАННЯ МИТНОГО КОМІТЕТУ (ДФС)

25/07/2019

Сьогодні (25.07) делегованим представником ГО “Антикорупційна ініціатива” було прийнято участь у спільному засіданні Митних комітетів Громадських рад при Державній фіскальній службі України та Міністерстві фінансів України, яке проходило у Центрі партнерства ДФС.
Під час заходу підіймались питання, щодо концепції створення Державної митної служби України та щодо практичної реалізації основних положень Указу Президента України від 09.07.2019 № 505/2019 “Про заходи щодо протидії контрабанді та корупції під час митного оформлення товарів”.


З метою з’ясування позиції ДФС, щодо зазначених питань, до участі у засіданні було запрошено керівників декількох профільних департаментів - Домніча О.А., Сербайла А.І. та Мартинова С.В., а також новопризначеного Голову Державної митної служби Нефьодова Максима Євгеновича (який, до речі, на засідання не з’явився, вже вкотре проігнорувавши запрошення). За результатами засідання, чіткої інформації, щодо механізму реалізації вищевказаного Указу, представниками громадськості отримано не було.
Окрім цього, було розглянуто питання розробки та функціонування нового сайту відтвореної Державної митної служби України, який в подальшому повинен сприяти налагодженню більш тісної взаємодії зазначеного органу з громадськістю.