Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

Затримання інспектора держрибгоспу❗️ (відео)

14/06/2019

Ще у 2009 році, на засіданні Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, яке було присвячене стану розвитку рибної галузі України, було наголошено, що “керівництво Держрибгоспу руйнує систему державного контролю за нерестом риби та використанням водних живих ресурсів у внутрішніх водоймах. За підсумками минулих років більшість структурних підрозділів галузі залишаються збитковими або низькорентабельними”. Також була озвучена позиція щодо негативної тенденції у проведенні кадрової політики у рибній галузі – “на керівні посади призначаються особи, які вже були звільнені з посад за корупційні дії, а також є не професіоналами”. 

Ну що тут можна сказати? Пройшло вже 10 років, а “віз і нині там”!


Цього тижня правоохоронцями було викрито державного інспектора Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області, який налагодив механізм отримання неправомірної вигоди від місцевих приватних підприємців, які займаються рибним промислом (30% від приблизної вартості кожного вилову). Цього разу він запропонував громадянину за грошову винагороду здійснити вихід на воду в акваторії Кременчуцького водосховища річки Дніпро з метою здійснення незаконного вилову водних живих біоресурсів під час нересту забороненими знаряддями лову.
Черговий “улов” хабарника склав 25 000 гривень…одразу після отримання другої частини хабара посадовця й було затримано в обласному центрі. 
Посилання на відео - https://www.youtube.com/watch?v=up0_oEe5BlQ(“Добрий день… СБУ…”,