Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

Заява ГО "Антикорупційна ініціатива" щодо проведення АТО

03/09/2014

Громадська організація «Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам «Антикорупційна ініціатива» підтримує Президента України та Верховну Раду України, щодо вжитих заходів по забезпеченню  територіальної цілісності та незалежності нашої держави. Відповідно до Основного закону – Конституції України, наша держава є суверенною і незалежною, демократичною, соціальною та правовою.

У зв’язку з подіями на сході України, де відбулись захоплення адміністративних приміщень органів влади, викрадення людей та утримування їх в заручниках, інших незаконних діях, що поєднувалось з масовим використанням автоматичної зброї та супроводжувалось закликами до порушення територіальної цілісності України, керівництвом держави було оголошено проведення антитерористичної операції (надалі – АТО).

Перебіг подій на сьогодні свідчить, що загострення соціально-політичної ситуації в Україні переросло у відкритий конфлікт між Україною та Російською Федерацією, військові підрозділи якої неодноразово перетинали державний кордон України для підтримки зброєю, боєприпасами, важкою та високоточною військовою технікою бойовиків терористичних організацій ДНР та ЛНР.

Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу (Конституція України).

У відповідь на прямі загрози українській державності розпочато активні дії міжнародної спільноти. Проти дій керівництва РФ вводяться санкції, у вересні в Уельсі відбудеться саміт НАТО, присвячений посиленню колективної безпеки Північноатлантичного альянсу на тлі агресії Росії проти України, на який запрошено Главу держави.

Відповідно до стратегічної мети та визначених завдань нашої організації ми готові надавати допомогу та сприяння громадянам України, правоохоронним та іншим державним органам у вирішенні юридичних питань, зважаючи на виявлені корупційні схеми у: сфері розробки, закупівлі озброєння, військової техніки та боєприпасів, реалізації та утилізації надлишкового військового майна; розкраданні бюджетних коштів та благодійних пожертв; наданні статусу учасників бойових дій;  бездіяльності військових чиновників та їх нездатність організувати дієву військову логістику.

Ми закликаємо громадські організації України, усіх небайдужих громадян підтримати нас у цьому зверненні та активно залучатися до виявлення та припинення корупційних правопорушень які заважають ефективному проведенню АТО. Ми впевнені, що інтереси, позиція та воля українського народу є верховними, будуть виявлятися у мирних формах і будуть почуті та враховані усіма політичними силами – як міжнародними так і національними.


Правління ГО "Антикорупційна ініціатива"