Громадська організація
Всеукраїнський центр протидії корупції
та сприяння правоохоронним органам

044 379 17 40

Проведено антикорупційний круглий стіл у м. Хмельницькому - 21.11.2017 р.

22/11/2017

21 листопада 2017 р., у м. Хмельницькому, за круглим столом зібрались всеукраїнський центр протидії  «Антикорупційна ініціатива», представники Громадської ради при Хмельницькій ОДА,  громадських організацій та органів місцевого самоврядування,  аби обговорити роль інститутів громадянського суспільства у протидії поширенню корупції в Україні.

 Фото: ГО "Антикорупційна ініціатива"

Головною метою заходу  стала популяризація важливості ролі інститутів громадянського суспільства в боротьбі з проявами корупції на всіх рівнях суспільного життя.  Організатори взяли відповідальність донести громадькості важливість поглиблення взаємодії в заходах з запобігання корупції з органами місцевого самоврядування, державними органами та громадськими об’єднаннями.

Доповідачі круглого столу гостро піднімали питання поширення корупційних проявів у суспільстві. Корупція вторгається у сферу національних інтересів країни, політику,  впливає на прийняття рішень органами влади та місцевого самоврядування, а що найгірше –  також вона сидить у ментальності нашого народу. Корупція процвітає на побутовому рівні, «віддячити» директору  школи за гарний атестат чи покласти кілька гривень до кишені лікаря, щоб той надав дійсно кваліфіковану допомогу – ці звички, які увійшли до життя українців, продовжують  процвітати і досі. Засмучує й те, що такі «подарунки» не прийнято вважати хабаром, але ж не потрібно забувати, що не лише той, хто приймає «подарунок», є винуватцем.


Відео: 33tv.com.ua

Головним підсумком таких зустрічей та діалогів, має стати забезпечення та удосконалення конструктивного діалогу державного сектору та громадського суспільства у запобіганні корупції, обмін позитивним досвідом у протидії корупції. 


Фото: ГО "Антикорупційна ініціатива"

Учасники круглого столу у м. Хмельницькому, погодили відповідну Резолюцію, визначили, що жоден з антикорупційних заходів не буде успішним без підтримки з боку громадського суспільства та ведення просвітницької діяльності серед населення. 


Правління ГО "Антикорупційна ініціатива"